قوانین و شرایط سایت بذرگران
قوانین و شرایط سایت بذرگران
قوانین و شرایط استفاده از سایت بذرگران به شرح زیر می باشد. هر گونه خرید و یا استفاده از خدمات سایت بذرگران به این معناست که شما قوانین زیر را پذیرفته اید. کلیه اصول و قوانین این سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده نگاشته شده است. و کلیه کاربران موظف به رعایت این قوانین می باشند. ثبت نام شما به منزله پذیرفتن کلیه قوانین و شرایط بذرگران است.

قوانین و شرایط بذرگران: تحویل محصولات

سفارش شما پس از نهایی شدن خرید در اولین روزی کاری برای پست ارسال خواهد شد. هزینه پست و تخفیفات پستی در صفحه فروش محصول برای شما درج شده است. در صورتی که از محصول ارسال شده رضایت ندارید می توانید آن را مرجوع کنید.

شرایط مرجوع کردن

خریدار می تواند ظرف ۷ روز پس از دریافت محصول در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول، محصول را به فروشنده ارجاع دهد. از آن جا که تمامی محصولات بذرگران از مرحله تولید تا ارسال توسط کارشناسان مورد بررسی قرار میگیرد امکان ارسال محصول بی کیفیت برابر با صفر است. اما به دلیل اطمینان خاطر شما خریداران گرامی امکان مرجوع کردن محصولات وجود دارد. در صورتی که محصول در مسیر رسیدن به دست شما آسیب دیده باشید، تا ۲۴ ساعت فرصت مرجوع کردن را خواهید داشت. هزینه مرجوع کردن کالا بر عهده سایت بذرگران خواهد بود.

شرایط مرجوع کردن در صورت نارضایتی از محصول

  • شما باید کمتر از ۱۰ درصد از وزن محصول را مصرف کرده باشید تا این امکان برای شما فراهم باشد
  • قبل از مرجوع کردن کالا حتما کارشناسان ما را از تصمیم خود با خبر کنید.

راهنمای مرجوع کردن محصول

برای مرجوع کردن کالا مراحل زیر را دنبال کنید. ۱- ابتدا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرد و کارشناسان ما را از تصمیم خود برای مرجوع کردن محصول آگاه کنید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته (حتی روزهای تعطیل) پاسخگوی تماس شما هستند. شماره تماس : ۰۹۹۱۵۵۴۱۲۵۲ ۲- محصول را در همان بسته ای که دریافت کرده اید برای ما ارسال کنید. قبل از ارسال محصول از بسته بودن درب محصول اطمینان حاصل فرمایید. ۳- شماره کارت و سایر اطلاعات مربوطه برای واریزی از قبیل نام کامل صاحب کارت را به صورت خوانا بر روی کاغذ نوشته و در بسته بندی محصول برای ما ارسال کنید. (هزینه محصول و پست از طریق همین کارت برای شما ارسال خواهد شد.) ۴- محصول را در یک بسته بندی مطمئن برای ما قرار دهید. هزینه بسته بندی محصول توسط کارشناسان تخمینن زده خواهد شد و برای شما ارسال خواهد شد. ۵- ادرس کامل ما را را به صورت کامل بر روی بسته بندی پستی بنویسید. استان خراسان جنوبی، سرایان، خیابان ابوذر ۲، پلاک ۲۱ کد پستی: ۹۷۷۷۱۱۴۹۷ ۶- سپس  نام و شماره کارت خود را به صورت خوانا بر روی رسید پستی بنویسید و تصویری از آن را از طریق ایمیل ما یا از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره ۰۹۹۱۵۵۴۱۲۵۲ ارسال کنید. ۷- پس از دریافت محصول ،کارشناسان ما به دلخواه شما محصولی دیگر برای شما ارسال خواهند کرد یا در صورت تمایل کل مبلغ محصول به همراه دیگر هزینه های مشتری برای شما ارسال خواهد شد.

لغو سفارش مشتری

لغو سفارش برای کلیه مشتریان وجود دارد شما می توانید ابتدا سفارش خود را از طریق سایت لغو و سپس کارشناس مربوطه را از اقدام خود به لغو سفارش آگاه کنید. در صورت لغو سفارش و تقاضای واریز آنی مبلغ پرداخت شده، تنها ۹۰ درصد از هزینه برای شما ارسال خواهد شد. اما در صورتی که درخواست پرداخت غیرآنی را داشته باشید مبلغ پرداخت شده بدون کسر برای شما ارسال خواهد شد. سایت بذرگران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی مشتریانش می داند. رضایت شما تمام چیزی است که میخواهیم.