درباره ما

در ادامه درباره بذرگران و داستان شکل گیری فروشگاه و فعالیت های ما بخوانید.

بذرگران
ملاهادی رضوی کشاورز

ما همواره محصولات بذرگرانی را انتخاب میکنیم که تمامی مراحل کاشت، داشت و برداشت محصولات خود را به صورت ارگانیک و بدون استفاده از سموم و آفت کش های شیمیایی طی کرده اند.
محصولات ما به طور کلی تفاوت های اساسی زیر را با سایر محصولات بازار دارد.
۱- شما با خرید از بذرگران هرگز نگران تقلبی بودن زعفران نخواهید بود: زیرا کیفیت و اصل بودن این زعفران در آزمایشگاه ها بررسی میشود زعفران یکی از گران ترین ادویه های جهان است و طبق آمار منتشر شده بیش از ۸۰۰ نوع زعفران تقلبی در بازار وجود دارد. اما زعفران بذرگران کاملا اصیل و ارگانیک است و کارشناسان ما به عنوان مشاور و بازرس در طول مسیر تولید زعفران همواره کمک کار کشاورز هستند.

۲- خرید زعفران در بسته بندی و ظرف مناسب: بذرگران بسته بندی و ظروف شکیلی را در نظر گرفته است که علاوه بر اینکه به نگهداری زعفران کمک می کند؛ میتواند به عنوان هدیه نیز به کار برده شود.

۳- درآمد بیشتر برای کشاورزان و جلوگیری از واسطه گری: شما با خرید از بذرگران دست واسطه های بازار را از محصول کشاورزان زحمت کش کوتاه میکنید و اینگونه درآمد بیشتری به کشاورز تعلق می گیرد.

درباره بذرگران
درباره بذرگران
  • ما ۲۴ ساعته در دسترس شما هستیم
  • ما محصولاتمان را با مناسب ترین قیمت به دست شما می رسانیم
  • اصالت و کیفیت محصولات ما در آزمایشگاه های معتبر مورد بررسی قرار میگیرد
  • در صورت نارضایتی از محصولات بذرگران می توانید آن را مرجوع کنید.

محصولات بذرگران باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

ما در بذرگران تلاش میکنیم تا با کشاورزانی همکاری کنیم که محصولات خود را به صورت ارگانیک تولید میکنند. پس از انتخاب بهترین کشاورزها نوبت به بررسی کیفیت محصولات آن ها میرسد.

همکاران ما در تیم کنترل کیفی از کیفیت محصولات مطمئن شده و سپس آن را دستچین کرده و در بهترین بسته‌ها به صورت بهداشتی بسته بندی میکنند.

پس از ثبت سفارش شما، محصولاتتان را در یک سبد چیده و برای ارسال به خانه های شما آماده می شوند.