خرید عمده زعفران به صورت فله و بسته بندی

خرید عمده زعفران کیلویی و فله

عموما کارخانه‌های بسته‌بندی، صادرکنندگان، آشپزخانه‌ها، رستوران‌ها و مغازه‌دارها از طرفداران خرید عمده زعفران هستند. سایت بذرگران به دلیل دسترسی خوب به کشاورزان استان خراسان جنوبی، میتواند زعفران را به صورت عمده تامین کند.

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره ۰۹۹۱۵۵۴۱۲۵۲ تماس بگیرید.

چرا از بذرگران خرید کنیم؟

۱- ارسال زعفران همراه با برگه آزمایش اصالت و کیفیت: زعفران بذرگران قبل از ارسال در آزمایشگاه‌های معتبر مورد بررسی قرار میگیرد تا از شما مشتریان عزیز از اصالت و کیفیت آن اطمینان داشته باشید.

۲- قیمت مناسب به دلیل خرید مستقیم از کشاورز: تیم تامین و توسعه بذرگران در استان خراسان جنوبی مهد زعفران و زرشک دنیا ساکن هستند. به همین دلیل میتوانید با کیفیت‌ترین زعفران را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری کنید.

۳- خرید زعفران بسته‌بندی شده: برای تسهیل خرید شما عزیزان، ما زعفران را بنا به درخواست شما در وزن‌های مختلف و در ظروف دلخواه شما بسته‌بندی میکنیم.

خرید عمده زعفران قائنات
خرید عمده زعفران از کشاورز

خرید عمده زعفران فله و بسته‌بندی از کشاورزان قاینات

چه زعفرانی برای صادرات مناسب است؟

عموما بهترین زعفران از نظر کیفیت و اصالت مناسب صادرات است. اگر قصد صادرات زعفران را دارید به شما پیشنهاد میکنیم تا آن را در بسته‌بندی‌های لوکس خریداری کنید.

در رابطه با بسته‌بندی هم پیشنهاد میکنیم که زعفران را در ظروف اسلیمی و ایرانی (ظروفی که نشان‌دهنده ایرانی بودن زعفران باشد) قرار دهید.

همینطور میتوانید انواع زعفران سوپرنگین، نگین و سرگل صادراتی را خریداری کنید.

برای مشاوره رایگان و خرید با شماره ۰۹۹۱۵۵۴۱۲۵۲ تماس بگیرید.

اگر مغازه دار هستید زعفران بسته بندی شده را به شما پیشنهاد میکنیم.

همه ما به خوبی میدانیم که بسته‌بندی شکیل میتواند نقش موثری را در فروش بیشتر ایجاد کند. به همین دلیل اگر مغازه‌دار هستید به شما پیشنهاد میکنیم تا زعفران را به صورت بسته‌بندی تهیه کنید.

البته ما زعفران را با توجه به نیاز شما از شکیل و ساده تا اعیانی و لوکس بسته‌بندی میکنیم.

همینطور پیشنهاد ما این است که زعفران را به صورت‌های سرگل، دخترپیچ، ریشه زعفران خریداری کنید تا اصطلاحا جنس‌تان جور باشد.

نکته قابل توجه دیگر برای مغازه داران این است که ریشه زعفران میتواند سود بسیار بیشتری نسبت به سایر انواع زعفران برای شما داشته باشید. زیرا این نوع زعفران را میتوانید با قیمت بسیار ناچیزی از ما خریداری کرده و با قیمت بسیار بالاتری به دست مصرف‌کننده نهایی برسانید.

خرید زعفران عمده از کشاورز به صورت بسته بندی و فله
خرید زعفران عمده به صورت بسته بندی و فله

خرید زعفران کیلویی (سرگل، نگین، دخترپیچ و ریشه زعفران)

اگر صاحب رستوران، کافه، قنادی و آشپزخانه هستید چه زعفرانی برای شما کاربرد دارد؟

بسته‌بندی زعفران فرآیندی با هزینه بالا است به همین دلیل توصیه ما به صاحبان رستوران، کافه، قنادی و … این است که زعفران را به صورت فله و بدون بسته‌بندی تهیه کنند. تا هزینه اضافی بابت ظروف بسته‌بندی پرداخت نکنند.

همینطور پیشنهاد میشود تا زعفران نرمه را خریداری کنند. زعفران نرمه از نظر طعم، رنگدهی و خواص کاملا مشابه زعفران سرگل است با این تفاوت که از زعفران سرگل شکسته تر بوده و نرم شده است. اما در عوض دارای قیمت بسیار مناسبی است.

از آنجایی که امکان تقلب در زعفران نرمه بسیار بالا است پیشنهاد ما این است که این نوع زعفران را تنها از مراجع معتبر خریداری کنید.

ما در بذرگران برای ایجاد اعتماد شما زعفران را همراه با برگه آزمایشگاه خدمت شما ارسال میکنیم تا از اصالت و کیفیت آن اطمینان داشته باشید.

اگر مصرف‌کننده خانگی هستید، چه زعفرانی را باید به صورت عمده بخرید؟

مصرف‌کنندگان خانگی نیز میتوانند زعفران را به صورت عمده و فله خریداری کنند. زیرا خرید عمده زعفران به صرفه است.

همینطور اگر قصد خرید زعفران از کشاورز به صورت جزئی دارید کلیک کنید.

برای مشاوره رایگان و خرید با شماره ۰۹۹۱۵۵۴۱۲۵۲ تماس بگیرید.

انواع ظروف بسته‌بندی برای خریداران عمده

بذرگران سفارشات عمده شما را به صورت فله و بسته‌بندی ارسال میکند. همینطور شما میتوانید نوع بسته‌بندی و متن روی آن را نیز مشخص کنید.

معروف ترین ظروف زعفران عبارتند از: ظروف خاتم، پاکت مقوایی، ظروف کریستالی، ظروف شیشه‌ای، بسته بندی های لوکس و …

ظروف بسته بندی زعفران
انواع ظروف بسته بندی زعفران

همینطور شما میتوانید بسته به نیاز خود انواع مختلفی از زعفران را خریداری کنید.

زعفران دخترپیچ: رشته کامل زعفران را دخترپیچ میگویند. در این نوع از زعفران قسمت قرمز و سفید رنگ از هم جدا نشده اند. ما کشاورزان خراسان جنوبی عموما زعفران را به صورت دخترپیچ استفاده میکنیم. زیرا خواص آن مشابه انواع دیگر زعفران بوده و عطر بیشتری دارد.

زعفران سرگل: زمانی که کشاورز قسمت سفیدرنگ زعفران را جدا میکند زعفران سرگل باقی میماند. معمولا مردم زعفران را بیشتر به این شکل میشناسند و مصرف میکنند.

زعفران نگین و سوپرنگین: این نوع زعفران بیشتر برای صادرات استفاده می‌شود.

ریشه زعفران: به قسمت سفید رنگ زعفران، ریشه می‌گویند.

زعفران نرمه: به کلاله های شکسته شده و نرمه زعفران سرگل گفته میشود. به دلیل قیمت مناسب این نوع از زعفران بیشتر مورد استفاده مصارف خانگی و رستوران‌‌ها است.

تمامی انواع زعفران را در تصویر زیر مشاهده کنید.

انواع مختلف زعفران
انواع مختلف زعفران

برای مشاوره رایگان و خرید با شماره ۰۹۹۱۵۵۴۱۲۵۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *